דבר המנהלת

סטודנטיות וסטודנטים, חברי וחברות סגל וידידים יקרים,

 שמי מיכל תמר. באוגוסט 2019 מוניתי לתפקיד מנהלת ספריית משפטים. אני עובדת בספרייה 24 שנה ומשנת 2001 עד 2019 ניהלתי את מדור הרכש של הספרייה.

אני רואה בספרייה את הלב והמעבדה של הלימוד והמחקר בפקולטה למשפטים והמטרה שלנו היא בראש ובראשונה לספק את התמיכה בכל צורכי ההוראה, המחקר והלימוד בפקולטה כגון: רכישת משאבים, רובם בפורמט אלקטרוני, בגישה קלה ונוחה אל החומרים השונים, הדרכות מסוגים שונים, עזרה באיתור החומר וחיפושים במשאבי הספרייה ומחוץ לה.

אנו עוסקים בשיפור ושדרוג השירותים ומתן מענה לכל הצרכים העולים מהשטח.

מעבר למענה על הצרכים האקדמיים, אנו בספרייה רואים אותה כבית עבורכם, לאורך השעות הרבות שאתם מבלים בקמפוס.

במהלך תשפ"ג השלמנו שיפוצים נרחבים בקומה התחתונה של הספרייה וכן באולם המחשבים (לשעבר) שבקומת הכניסה.
בקומה התחתונה של הספרייה נפתח טרקלין הפלמינגו, שכולו מוקדש לטובת הסטודנטים והכולל  בר, מטבחון, מקרר ומכונת קפה ותוספת של 7 חדרי דיון חדשים וחדישים. כמו כן בקומה זו אנו מארחים את חברי מערכות כתבי העת של הפקולטה.

במהלך השנה הפך הטרקלין למוקד פעילות חברתית ונערכים בו מפגשים של מועדוני הסטודנטים, מפגשים בין סגל המרצים לסטודנטים ואירועים שונים.

במהלך סמסטר ב' נחנך בקומת הכניסה של הספרייה אולם כנסים והדרכה ע"ש עודד ערן ז"ל. האולם כולל 42 מקומות ישיבה וכשאינו משמש להדרכה או כנסים, הוא פתוח כמרחב למידה שקטה לסטודנטיות ולסטודנטים.  

צוות הספרייה ואנוכי שואפים לספק לכם את חוויות הלמידה והשהייה הטובות ביותר. נמשיך לפעול לעריכת שינויים בחללי הספרייה ולשדרוג השטחים והמתקנים בספרייה, כדי לספק לכם מעטפת שירותים ותכנים שתאפשר חווית לימוד עוטפת ומקיפה.

אני מזמינה אתכם/ן לבוא לספרייה וליהנות מסביבת הלימודים הנוחה והנעימה ולהיעזר במגוון המקורות והשירותים שאנו מספקים לכם.

ניתן לפנות לצוות הספרייה בכל שאלה ובקשה דרך הטלפון, הפייסבוק ודרך המייל של הספרייה:   lawlibdalpak@tauex.tau.ac.il או ישירות אלי למייל:  mtomer@tauex.tau.ac.il

אני מאחלת לכולנו שנת לימודים, מחקר והוראה טובה ומוצלחת.

 

נשמח לראותכם בספרייה.

בברכה,        

מיכל תמר

מנהלת הספרייה

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>