מאגרי מידע משפטיים ישראליים

הרחב הכל
דינים

 דינים ועוד

המאגר כולל יותר מ-2,600,000 מיליון פסקי דין והחלטות בכל הערכאות, עשרות אלפי תקצירי פסיקה וחקיקה ראשית ומשנית המתעדכנת מדי יום ביומו. 
דינים ועוד מעמיד לרשותכם מאגרים מלווים הכוללים החלטות של גופים שונים ובהם שמאי מכריע, ועדות ערר לתכנון ובנייה וכן הנחיות היועץ המשפטי לממשלה, דיוני ועדות הכנסת ועוד. 
למאגר ממשק נוח וקל לתפעול. 

 

 

חוקי מדינת ישראל

חוקי מדינת ישראל

מאגר החקיקה של הכנסת. הגישה למאגר היא חופשית לכל המעוניין. 

המאגר כולל מידע על כלל חוקי מדינת ישראל. לכל חוק דף ובו מוצגים התיקונים שהתקבלו מאז חקיקתו של החוק המקורי, ובכל תיקון – נוסחי הצעת החוק מתחילת הליך החקיקה ועד לחקיקת התיקון, וכן "דברי הכנסת" והפרוטוקולים של הדיונים בוועדות הכנסת.

במאגר גם גישה לרשומות וכן חקיקה מתקופת המנדט הבריטי ומתקופת המדינה הזמנית. 

כל עובד

כל עובד

מאגר ישראלי מקיף בדיני עבודה וביחסי עבודה. המאגר כולל דיני עבודה, הסכמים קיבוציים, צווי הרחבה,  מס הכנסה וביטוח לאומי, חקיקה ופירושה, פסיקה, מאמרי סקירה ועוד. 

מיסים

מיסים

חקיקה פסקי דין בתחום המיסים, כולל מאמרים מכתב העת מיסים, פרשנות, אמנות מס וחוזרים של רשות המיסים.

 

מקרקעין

מקרקעין

המאגר מכיל מאמרים, פסקי דין – בנוסח מלא בלוויית תמצית, הנחיות והחלטות הרשויות שפורסמו בכל חוברות מקרקעין במשך השנים, וכן הוא כולל את כל החקיקה הרלוונטית לתחומי העיסוק של המאגר.

משפט ולהט"ב

משפט ולהט"ב

מאגר שפותח בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן של אוניברסיטת תל אביב. מאגר המידע על משפט ולהט"ב מרכז בצורה זמינה ונגישה את הפסיקה הנוגעת לזכויות לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים בישראל. המאגר כולל פסיקה בנושא אפליה על רקע נטייה מינית וזהות מגדרית, דברי חקיקה רלבנטיים וכן מאמרים אקדמיים. מאגר המידע כולל מאות מסמכים והוא מתעדכן באופן שוטף.

משפט משווה גלובלי GCL

משפט משווה גלובלי

מציע תקצירי פסיקה מארצות הברית, בריטניה, קנדה ואוסטרליה בדיני חברות, הבראת חברות ופירוקים, ניירות ערך ומשפט מסחרי.

נבו

נבו

בנבו פסיקה וחקיקה ישראלית מכל הערכאות ומכל התקופות, לרבות העתון הרישמי, כמו כן הצעות חוק, וספרות משפטית בטקסט מלא כולל מאמרים מכתבי העת החשובים וספרים. 

בנוסף במאגר אוסף של כתבי טענות ומערכת יחודית לניתוח ענישה. 

 

פדאור

פדאור

המאגר כולל פסיקה וחקיקה ישראלית בטקסט מלא וכן מאמרים מכתבי עת משפטיים נבחרים בטקסט מלא. 

פדאור אתיקה

פדאור אתיקה

המאגר כולל  פסקי דין בתחום המשמעתי, פסקי הדין הכלולים באתר הם מאת הערכאות השונות הדנות בתחום המשמעתי, החל מבתי הדין המשמעתיים המחוזיים, בית הדין המשמעתי הארצי וכלה בבית המשפט העליון (וכיום גם בבית המשפט המחוזי), ולכולם נערכה תמצית קצרה המקלה על המשתמש.

בנוסף כולל המאגר חקיקה ומאמרים בתחום האתיקה של עורכי הדין.

 

 

תקדין

תקדין

המאגר כולל פסיקה וחקיקה ישראלית בטקסט מלא ועוד חומר משפטי מגוון כמו כתבי טענות, החלטות של ערכאות שונות כמו מנהלת סלע, ערכות ערר בתכנון ובנייה, החלטות של הממונה על ההגבלים העסקיים. בנוסף הנחיות היועץ המשפטי לממשלה, הנחיות פרקליט המדינה, פרוטוקולים של דיוני ועדות הכנסת ועוד. 

LawData

LawData

 המאגר כולל בנוסף לחקיקה ופסיקה ישראלית בטקסט מלא גם חדשות, כתבי טענות,  מערכת טפסים אינטראקטיבית, סימולטורים לביצוע חישובים משפטיים מורכבים, ותקצירי פסקי דין. 

MASTAX

כניסה ל - MASTAX

מאגר מבית  המכון למיסים ולייעוץ כלכלי בע"מ. מאגר הידע כולל פסיקה המלווה בתמצות והערות, חוזרים מקצועיים והחלטות מיסוי, אנציקלופדיה לדיני מיסים, דיני עבודה ועוד.

(Versa - Opinions of the Supreme Court of Israel (free source

כניסה ל- VERSA

פרויקט של בית הספר קרדוזו למשפטים של הישיבה יוניברסיטי  המתרגם לאנגלית פסקי דין חשובים של בית המשפט העליון של מדינת ישראל.

מתוך מחשבה שבשל המצב הפוליטי והחברתי היחודי של מדינת ישראל, פסקי דין אלה הם בעלי חשיבות גלובאלית. 
פסקי הדין נוגעים בנושאים כמו דת ומדינה, ביקורת שיפוטית, שיוויון מגדרי, זכויות אדם ובטחון המדינה בעידן של טרור. 
פסקי הדין ממופתחים, מתוקצרים ומופיעים בטקסט מלא במאגר. ישנה גם הפניה אל פסק הדין המקורי בעברית.  

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive